Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet produse cosmetice
- Număr anunț
- DA20360723
- Autoritate contractantă
- TEATRUL MAGHIAR DE STAT CLUJ-NAPOCA (CUI 4288411)
- Furnizor / câștigător
- ACE DISTRIBUTION SRL (CUI 32231046)
- Cod CPV
- 33711400-1 · Produse cosmetice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 707,20 RON
- Valoare atribuită
- 707,20 RON
- Data publicării
- 16.05.2018 13:31
- Termen limită
- 21.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.05.2018 13:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
707,20 RON
din 707,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro