Ofertă refuzată
Cumpărare directă
KIT ADMINISTRARE SUBSTANTE MEDICAMENTOASE INJECTOMAT/VOLUMAT
- Număr anunț
- DA20345447
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL DR. ALEXANDRU SIMIONESCU HUNEDOARA (CUI 5453860)
- Furnizor / câștigător
- CLC PHARMACEUTICALS S.R.L. (CUI 30099888)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 22.800 RON
- Valoare finală
- 22.800 RON
- Data publicării
- 15.05.2018 13:11
- Termen limită
- 20.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.05.2018 12:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.