Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 24,2% sub estimat
Canule Aspiratie Uterina Semi-Rigide Ipas EasyGrip
- Număr anunț
- DA20364484
- Autoritate contractantă
- SPITALUL OBSTETRICA GINECOLOGIE PLOIESTI (CUI 2844260)
- Furnizor / câștigător
- MEDICAL LOGISTIC PARTNER SRL (CUI RO23100696)
- Cod CPV
- 33141220-8 · Canule (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.897,50 RON
- Valoare atribuită
- 1.437,50 RON 24,2% sub estimat
- Data publicării
- 16.05.2018 15:41
- Termen limită
- 21.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.05.2018 10:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.437,50 RON
din 1.897,50 RON estimat
24,2%
Adjudecat la 75,8% din estimat · economie 460 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.