Ofertă acceptată Cumpărare directă

Colector de condens pentru analizorul de gaze

Număr anunț
DA20362002
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Sf.Maria" Iasi (CUI 4701339)
Furnizor / câștigător
GENERAL ELECTRIC MEDICAL SYSTEMS ROMANIA SRL (CUI RO12924986)
Cod CPV
33141000-0 · Consumabile medicale nechimice de unica folosinta si consumabile hematologice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
350 RON
Valoare atribuită
435 RON
Data publicării
16.05.2018 14:12
Termen limită
21.05.2018 17:00
Data finalizării
16.05.2018 15:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

435 RON

din 350 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.