Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Piept de pui cu os romanesc
- Număr anunț
- DA20356601
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC HENRI COANDA BACAU (CUI 4278353)
- Furnizor / câștigător
- AVI-TOP SA (CUI RO14327259)
- Cod CPV
- 15112130-6 · Carne de pui (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 142,87 RON
- Valoare atribuită
- 142,87 RON
- Data publicării
- 16.05.2018 11:16
- Termen limită
- 21.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.05.2018 09:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
142,87 RON
din 142,87 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro