Ofertă acceptată Cumpărare directă

Panou pluta cu rama de lemn 60*90 cm EVOffice

Număr anunț
DA20366750
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC MUNICIPAL "DR.GAVRIL CURTEANU (CUI 4208463)
Furnizor / câștigător
EVIDENT GROUP SRL (CUI RO3645710)
Cod CPV
39162110-9 · Rechizite scolare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
130 RON
Valoare atribuită
130 RON
Data publicării
17.05.2018 08:51
Termen limită
22.05.2018 17:00
Data finalizării
17.05.2018 09:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

130 RON

din 130 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.