Ofertă acceptată
Cumpărare directă
UPS APC BACK-UPS RS 900VA/540W, LCD Display
- Număr anunț
- DA20364865
- Autoritate contractantă
- I.N.C.D. pentru Microtehnologie - I.M.T Bucuresti (CUI RO1154)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 31682530-4 · Surse de alimentare electrica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 768,90 RON
- Valoare atribuită
- 768,90 RON
- Data publicării
- 16.05.2018 16:04
- Termen limită
- 21.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.05.2018 10:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
768,90 RON
din 768,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro