Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TUB PVC KG D.400 42246/14.05.2018
- Număr anunț
- DA20364376
- Autoritate contractantă
- r1890420 RAJA S.A CONSTANTA
- Furnizor / câștigător
- PROGRES STYLE SRL (CUI RO14824525)
- Cod CPV
- 44162300-6 · Conducte de evacuare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.992,80 RON
- Valoare atribuită
- 7.992,80 RON
- Data publicării
- 16.05.2018 15:37
- Termen limită
- 21.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.05.2018 15:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.992,80 RON
din 7.992,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro