Ofertă acceptată Cumpărare directă

COT PVC 200X45 CU INEL

Număr anunț
DA20363265
Autoritate contractantă
Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta Oltenia -Dolj (CUI 4553984)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44163230-1 · Racorduri pentru tevi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
48,70 RON
Valoare atribuită
48,70 RON
Data publicării
16.05.2018 14:57
Termen limită
21.05.2018 17:00
Data finalizării
16.05.2018 15:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

48,70 RON

din 48,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.