Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Ferrum Hausmann 50mg fer/ml*30ml sol.pic.orale ) + Vigantol Oil 0.5mg/ml pic.orale-sol*10ml
- Număr anunț
- DA20360695
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PITESTI (CUI 4122205)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
- Cod CPV
- 33616000-1 · Vitamine (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 148,40 RON
- Valoare atribuită
- 148,40 RON
- Data publicării
- 16.05.2018 13:30
- Termen limită
- 21.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.05.2018 11:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
148,40 RON
din 148,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro