Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET INSTALATII SANITARE
- Număr anunț
- DA20355873
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA "ADRIAN PAUNESCU" FOCSANI (CUI 4447509)
- Furnizor / câștigător
- CRINUL ALB SRL (CUI RO1441854)
- Cod CPV
- 44160000-9 · Conducte, tevarie, tevi, tubaje, tuburi si articole conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 126,84 RON
- Valoare atribuită
- 126,84 RON
- Data publicării
- 16.05.2018 10:55
- Termen limită
- 21.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.05.2018 08:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
126,84 RON
din 126,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro