Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Perform - ambalaj doza 900 g
- Număr anunț
- DA20354188
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Recuperare Medicala Baile Felix (CUI 4245038)
- Furnizor / câștigător
- INTERCOOP SRL (CUI RO4275950)
- Cod CPV
- 33631600-8 · Antiseptice si dezinfectante (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.100 RON
- Valoare atribuită
- 5.100 RON
- Data publicării
- 16.05.2018 10:03
- Termen limită
- 21.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.05.2018 16:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.100 RON
din 5.100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro