Ofertă acceptată Cumpărare directă

Uscator de rufe profesional capacitate 18 kg - ES 18 IMESA - DUBLU SENS

Număr anunț
DA20353812
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI IALOMITA (CUI 9670462)
Furnizor / câștigător
ROMCLEAN IMPORT SRL (CUI RO7432570)
Cod CPV
42716000-8 · Masini de spalat, masini de curatare uscata si masini de uscat pentru rufe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.887 RON
Valoare atribuită
12.887 RON
Data publicării
16.05.2018 09:51
Termen limită
21.05.2018 17:00
Data finalizării
17.05.2018 14:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.887 RON

din 12.887 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.