Ofertă acceptată Cumpărare directă

Transport camion 40 to pe ruta Craiova-Buzau-Craiova

Număr anunț
DA20363886
Autoritate contractantă
Teatrul National Marin Sorescu Craiova (CUI 4417168)
Furnizor / câștigător
ELBACOR TRADING SRL (CUI RO11781870)
Cod CPV
60180000-3 · Inchiriere de vehicule de transport de marfuri cu sofer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.193 RON
Valoare atribuită
3.193 RON
Data publicării
16.05.2018 15:18
Termen limită
21.05.2018 17:00
Data finalizării
16.05.2018 15:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.193 RON

din 3.193 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.