Ofertă acceptată Cumpărare directă

Saci menajeri 120 l cu snur , 10 buc/rola

Număr anunț
DA20362312
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA SF.NICOLAE (CUI 20745736)
Furnizor / câștigător
REAL DISTRIB SOLUTIONS SRL (CUI 36246376)
Cod CPV
18937000-6 · Saci de ambalaj (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
262,50 RON
Valoare atribuită
262,50 RON
Data publicării
16.05.2018 14:22
Termen limită
21.05.2018 17:00
Data finalizării
16.05.2018 14:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

262,50 RON

din 262,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.