Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Proteza totala primara cimentata de genunchi cu componenta tibiala fixa si 3 raze de curbura Nexgen
- Număr anunț
- DA20347828
- Autoritate contractantă
- SC MEDLIFE SA (CUI 8422035)
- Furnizor / câștigător
- MEDICAL TECHNOLOGIES INTERNATIONAL SRL (CUI RO17177202)
- Cod CPV
- 33183200-8 · Proteze ortopedice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.000 RON
- Valoare finală
- 16.000 RON
- Data publicării
- 15.05.2018 14:28
- Termen limită
- 21.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.05.2018 11:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.