Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet produse de uz histopatologic

Număr anunț
DA20353380
Autoritate contractantă
INSTITUTUL CLINIC FUNDENI (CUI RO4204003)
Furnizor / câștigător
TUNIC PROD SRL (CUI RO3573061)
Cod CPV
33919000-5 · Truse pentru instrumente sau accesorii chirurgicale pentru autopsie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.819 RON
Valoare atribuită
9.819 RON
Data publicării
16.05.2018 09:35
Termen limită
21.05.2018 17:00
Data finalizării
17.05.2018 08:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.819 RON

din 9.819 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.