Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE DIVERSE ÎNTREȚINERE

Număr anunț
DA20372645
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala " G.E.Palade" Buzau (CUI 4299704)
Furnizor / câștigător
DA SILVA SRL (CUI RO18907097)
Cod CPV
44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.897,84 RON
Valoare atribuită
1.897,84 RON
Data publicării
17.05.2018 12:23
Termen limită
22.05.2018 17:00
Data finalizării
17.05.2018 12:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.897,84 RON

din 1.897,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.