Ofertă acceptată Cumpărare directă

materiale

Număr anunț
DA20372020
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MANECIU (CUI 29202962)
Furnizor / câștigător
MINSTALRO COM SRL (CUI 15125231)
Cod CPV
44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.821 RON
Valoare atribuită
1.821 RON
Data publicării
17.05.2018 12:00
Termen limită
22.05.2018 17:00
Data finalizării
17.05.2018 12:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.821 RON

din 1.821 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.