Ofertă acceptată Cumpărare directă

HARTIE A4 500COLI/TOP 80GR/MP ABSOLUT

Număr anunț
DA20363984
Autoritate contractantă
COMUNA BICAZU ARDELEAN -JUDETUL NEAMT (CUI 2614414)
Furnizor / câștigător
SYSTEM PRO SRL (CUI RO17718057)
Cod CPV
30197644-2 · Hartie xerografica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
300,50 RON
Valoare atribuită
300,50 RON
Data publicării
16.05.2018 15:21
Termen limită
21.05.2018 17:00
Data finalizării
16.05.2018 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

300,50 RON

din 300,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.