- Număr anunț
- DA20363495
- Autoritate contractantă
- Comuna Ciorasti (CUI 4350432)
- Furnizor / câștigător
- BUNĂSTAREA DRUMURILOR SRL (CUI 34740119)
- Cod CPV
- 45221220-0 · Podete (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.430 RON
- Valoare atribuită
- 1.430 RON
- Data publicării
- 16.05.2018 15:05
- Termen limită
- 22.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.05.2018 09:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.430 RON
din 1.430 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro