Ofertă acceptată Cumpărare directă

MASINA DE GATIT 4 FOCURI, CUPTOR GAZ NUMAR DE REFERINTA: P24 F151 S7MG4C PRET DE CATALOG: 5.157,45

Număr anunț
DA20341078
Autoritate contractantă
GRADINITA DR.ION RATIU TURDA (CUI 17990000)
Furnizor / câștigător
MAXIGEL SRL (CUI RO6219272)
Cod CPV
39312200-4 · Echipament de cantina (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.157,45 RON
Valoare atribuită
5.157,45 RON
Data publicării
15.05.2018 10:46
Termen limită
22.05.2018 17:00
Data finalizării
17.05.2018 12:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.157,45 RON

din 5.157,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.