Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET CARTI PENTRU PREMII GIMNAZIU
- Număr anunț
- DA20362979
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala Cristian (CUI 19242099)
- Furnizor / câștigător
- GRUP DZC S.R.L. (CUI 38027313)
- Cod CPV
- 22113000-5 · Carti de biblioteca (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.321,62 RON
- Valoare atribuită
- 1.321,62 RON
- Data publicării
- 16.05.2018 14:47
- Termen limită
- 21.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.05.2018 08:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.321,62 RON
din 1.321,62 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro