Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 16,7% sub estimat

Galeata plastic 10L

Număr anunț
DA20365152
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 MOVILENI (CUI 21993950)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
Cod CPV
39224330-0 · Galeti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9,60 RON
Valoare atribuită
8 RON 16,7% sub estimat
Data publicării
16.05.2018 16:30
Termen limită
21.05.2018 17:00
Data finalizării
16.05.2018 16:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8 RON

din 9,60 RON estimat 16,7%

Adjudecat la 83,3% din estimat · economie 1,60 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.