Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dosar carton 1/1 cu capse color Elba 250g/mp, albastru, galben, portocaliu, rosu, verde

Număr anunț
DA20354416
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE BIOLOGIE BUCURESTI (CUI 4183326)
Furnizor / câștigător
THINGS FOR YOUR OFFICE SRL (CUI RO36316366)
Cod CPV
22852000-7 · Dosare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
232,50 RON
Valoare atribuită
232,50 RON
Data publicării
16.05.2018 10:11
Termen limită
21.05.2018 17:00
Data finalizării
16.05.2018 10:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

232,50 RON

din 232,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.