Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet materiale curatenie

Număr anunț
DA20367544
Autoritate contractantă
INSTITUTIA DE INTERES PUBLIC PIETE TARGURI SI OBOARE RAMNICU SARAT (CUI 8275589)
Furnizor / câștigător
ANDREAS NICODAR SMART SRL (CUI 38105349)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
791,77 RON
Valoare atribuită
791,77 RON
Data publicării
17.05.2018 09:23
Termen limită
22.05.2018 17:00
Data finalizării
17.05.2018 10:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

791,77 RON

din 791,77 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.