Atribuită Cumpărare directă

,,Lucrari de executie pentru desfintarea/dezafectarea constructiei existente nefinalizata-Sala sport

Număr anunț
DA36233880
Autoritate contractantă
SECTOR 3 (PRIMARIA SECTOR 3 BUCURESTI) (CUI 4420465)
Furnizor / câștigător
EUROZONE AG CONSTRUCT S.R.L. (CUI 44866336)
Cod CPV
45111000-8 · Lucrari de demolare, de pregatire si de degajare a santierului (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
899.075 RON
Data publicării
01.08.2024 14:29
Data finalizării
06.08.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

899.075 RON