Ofertă acceptată Cumpărare directă

ECHIPAMENTE DE LUCRU VESTE SI TRICOURI

Număr anunț
DA20370799
Autoritate contractantă
COMPANIA MUNICIPALA PROTECTIE CIVILA SI VOLUNTARIAT BUCURESTI S.A. (CUI 37991310)
Furnizor / câștigător
OVAVINCI S.R.L. (CUI RO31886668)
Cod CPV
18130000-9 · Imbracaminte speciala de lucru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.375 RON
Valoare atribuită
3.375 RON
Data publicării
17.05.2018 11:16
Termen limită
22.05.2018 17:00
Data finalizării
17.05.2018 12:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.375 RON

din 3.375 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.