Ofertă acceptată Cumpărare directă

Catuse de unica folosinta cu doua bucle

Număr anunț
DA20363119
Autoritate contractantă
CENTRUL EDUCATIV BUZIAS (CUI 16643452)
Furnizor / câștigător
NERAMO DISTRIBUTION SRL (CUI RO16174216)
Cod CPV
35230000-5 · Catuse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.640 RON
Valoare atribuită
1.640 RON
Data publicării
16.05.2018 14:52
Termen limită
22.05.2018 17:00
Data finalizării
17.05.2018 09:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.640 RON

din 1.640 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.