Ofertă acceptată Cumpărare directă

Bicicleta Sprint Apolon Pro LTD 29 negru mat/lime 2017-520 mm

Număr anunț
DA20362442
Autoritate contractantă
Agentia Pentru Protectia Mediului Gorj (CUI 4448180)
Furnizor / câștigător
COMPLETE DISTRIBUTIONS AND SERVICES SRL (CUI 35205173)
Cod CPV
34430000-0 · Biciclete (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.804,80 RON
Valoare atribuită
4.804,80 RON
Data publicării
16.05.2018 14:27
Termen limită
21.05.2018 17:00
Data finalizării
16.05.2018 15:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.804,80 RON

din 4.804,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.