Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie materiale consumabile de tip IT

Număr anunț
DA20361298
Autoritate contractantă
COMUNA CIUMANI (CUI 4367922)
Furnizor / câștigător
MOLNAR COMP SRL (CUI RO15011164)
Cod CPV
30230000-0 · Material informatic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
947,04 RON
Valoare atribuită
947,04 RON
Data publicării
16.05.2018 13:50
Termen limită
21.05.2018 17:00
Data finalizării
16.05.2018 14:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

947,04 RON

din 947,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.