Ofertă acceptată Cumpărare directă

INSTRUIRE ASISTENT PERSONAL

Număr anunț
DA20350620
Autoritate contractantă
UAT COMUNA TUDOR VLADIMIRESCU (CUI 3126624)
Furnizor / câștigător
CENTRUL DE CONSULTANŢĂ ŞI STUDII EUROPENE SRL (CUI RO17253210)
Cod CPV
80530000-8 · Servicii de formare profesionala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.310,88 RON
Valoare atribuită
2.310,88 RON
Data publicării
15.05.2018 16:19
Termen limită
20.05.2018 17:00
Data finalizării
17.05.2018 09:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.310,88 RON

din 2.310,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.