Ofertă acceptată
Cumpărare directă
consumabile
- Număr anunț
- DA20366555
- Autoritate contractantă
- COMUNA CORBU (CUI 4716747)
- Furnizor / câștigător
- UNU PLUS UNU SRL (CUI RO1547422)
- Cod CPV
- 30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.071,45 RON
- Valoare atribuită
- 1.071,45 RON
- Data publicării
- 17.05.2018 08:41
- Termen limită
- 22.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.05.2018 09:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.071,45 RON
din 1.071,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro