Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Tonere si cerneala imprimante
- Număr anunț
- DA20365906
- Autoritate contractantă
- Liceul Tehnologic „Alexandru Ioan Cuza” (CUI 4539947)
- Furnizor / câștigător
- INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
- Cod CPV
- 30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 59 RON
- Valoare atribuită
- 59 RON
- Data publicării
- 17.05.2018 07:40
- Termen limită
- 22.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.05.2018 12:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
59 RON
din 59 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro