Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tabla magnetica whiteboard, 60x90 cm rama aluminiu si tavita pentru markere B4U BBNA

Număr anunț
DA20362873
Autoritate contractantă
UM01877 (CUI 4266251)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
30195900-1 · Table de scris albe si table magnetice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
232 RON
Valoare atribuită
232 RON
Data publicării
16.05.2018 14:44
Termen limită
21.05.2018 17:00
Data finalizării
16.05.2018 14:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

232 RON

din 232 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.