Ofertă acceptată Cumpărare directă

diverse

Număr anunț
DA20359947
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI ARAD (CUI 3519836)
Furnizor / câștigător
INFOGO COMPUTERS SRL (CUI 6600870)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.829,97 RON
Valoare atribuită
5.829,97 RON
Data publicării
16.05.2018 13:08
Termen limită
21.05.2018 17:00
Data finalizării
17.05.2018 09:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.829,97 RON

din 5.829,97 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.