Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Multifunctional A4 laser color Xerox VersaLink C405DN anunt publicitate nr ADV1005144
- Număr anunț
- DA20357328
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Dr. I. Cantacuzino (CUI 4203490)
- Furnizor / câștigător
- SHAROLT GROUP SRL (CUI RO2329841)
- Cod CPV
- 30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.999 RON
- Valoare atribuită
- 2.999 RON
- Data publicării
- 16.05.2018 11:38
- Termen limită
- 21.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.05.2018 14:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.999 RON
din 2.999 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro