Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reparatii si modernizare la instalatia electrica de alimentare la Canton Mamaia
- Număr anunț
- DA20371060
- Autoritate contractantă
- Administratia Bazinala de Apa Dobrogea Litoral (CUI RO23877359)
- Furnizor / câștigător
- 97 ELECTRICONST SRL (CUI RO10127088)
- Cod CPV
- 45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 24.870,05 RON
- Valoare atribuită
- 24.870,05 RON
- Data publicării
- 17.05.2018 11:26
- Termen limită
- 22.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.05.2018 13:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
24.870,05 RON
din 24.870,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro