Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Licenta retail Microsoft Office 2016 Home and Student
- Număr anunț
- DA20360810
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie "Carol Davila (CUI 4192910)
- Furnizor / câștigător
- TIK MEDIA SOLUTIONS SRL (CUI RO31094773)
- Cod CPV
- 48310000-4 · Pachete software pentru creare de documente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 628,08 RON
- Valoare atribuită
- 628,08 RON
- Data publicării
- 16.05.2018 13:35
- Termen limită
- 21.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.05.2018 15:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
628,08 RON
din 628,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro