Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DISC DEBIT 125X1,5-22 11ABACH1TRS
- Număr anunț
- DA20358883
- Autoritate contractantă
- FEDERATIA ROMANA DE TIR SPORTIV (CUI 14440460)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 32353100-3 · Discuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 37 RON
- Valoare atribuită
- 37 RON
- Data publicării
- 16.05.2018 12:29
- Termen limită
- 21.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.05.2018 14:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
37 RON
din 37 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro