Ofertă acceptată Cumpărare directă

Modul GSM de tip SEKA SMS

Număr anunț
DA20364239
Autoritate contractantă
DIRECTIA NATIONALA ANTICORUPTIE (CUI 14838148)
Furnizor / câștigător
A.M.G. COMSERVICE SRL (CUI RO8531717)
Cod CPV
31731100-0 · Module (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
388 RON
Valoare atribuită
388 RON
Data publicării
16.05.2018 15:30
Termen limită
21.05.2018 17:00
Data finalizării
16.05.2018 15:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

388 RON

din 388 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.