- Număr anunț
- DA20372771
- Autoritate contractantă
- Centrul Scolar de Educatie Incluziva Lacrima (CUI 8049492)
- Furnizor / câștigător
- ECO VASORAMI SRL (CUI RO30762491)
- Cod CPV
- 39831200-8 · Detergenti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 748,88 RON
- Valoare atribuită
- 748,88 RON
- Data publicării
- 17.05.2018 12:29
- Termen limită
- 22.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.05.2018 12:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
748,88 RON
din 748,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro