Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de divertisment prestate de producatorii de teatru, coruri, ansambluri muzicale si orchestr

Număr anunț
DA20370289
Autoritate contractantă
Comuna Creteni (CUI 2573870)
Furnizor / câștigător
Centrul Judetean pentru Conservarea si Promovarea Culturii Traditionale Valcea (CUI 2541258)
Cod CPV
92312100-2 · Servicii de divertisment prestate de producatorii de teatru, coruri, ansambluri muzicale si orchestre (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.000 RON
Valoare atribuită
3.000 RON
Data publicării
17.05.2018 10:59
Termen limită
22.05.2018 17:00
Data finalizării
17.05.2018 13:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.000 RON

din 3.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.