Ofertă acceptată
Cumpărare directă
set axial-semirulmenti
- Număr anunț
- DA20369358
- Autoritate contractantă
- TRANSURBAN S.A. (CUI 18171186)
- Furnizor / câștigător
- TRUCK ELEMENTS EXPRESS SRL (CUI RO31749296)
- Cod CPV
- 34312700-4 · Curele de transmisie din cauciuc (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 196 RON
- Valoare atribuită
- 196 RON
- Data publicării
- 17.05.2018 10:27
- Termen limită
- 22.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.05.2018 10:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
196 RON
din 196 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro