Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Furnizare servicii/materiale - ECHIPAMENTE DE STINGERE A INCENDIILOR, com. Rosia Montana ADV1009490
- Număr anunț
- DA20338988
- Autoritate contractantă
- COMUNA ROSIA MONTANA (CUI 4562290)
- Furnizor / câștigător
- ALSTING SERVICII SRL (CUI 30511899)
- Cod CPV
- 50413200-5 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.029 RON
- Valoare atribuită
- 1.029 RON
- Data publicării
- 15.05.2018 09:39
- Termen limită
- 22.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.05.2018 09:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.029 RON
din 1.029 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro