Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie DVD-uri si CD-uri

Număr anunț
DA20358621
Autoritate contractantă
BIBLIOTECA JUDETEANA ALEXANDRU SI ARISTIA AMAN (CUI 4332185)
Furnizor / câștigător
DALUSO MUSIC SRL (CUI 36412215)
Cod CPV
32321300-2 · Materiale audiovizuale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.845 RON
Valoare atribuită
1.845 RON
Data publicării
16.05.2018 12:21
Termen limită
21.05.2018 17:00
Data finalizării
16.05.2018 13:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.845 RON

din 1.845 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.