Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii de asistenta tehnica CCTV pe perioada examenelor nationale

Număr anunț
DA20340469
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 62 (CUI 24016888)
Furnizor / câștigător
VIDEO CAM & DATA SRL (CUI 26743920)
Cod CPV
32323500-8 · Sistem video de supraveghere (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.773,10 RON
Valoare finală
2.773,10 RON
Data publicării
15.05.2018 10:28
Data finalizării
17.05.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.