Atribuită Cumpărare directă

Analize ape uzate

Număr anunț
DA35165330
Autoritate contractantă
Universitatea din Bucuresti (CUI 4505502)
Furnizor / câștigător
BIOSOL PSI SRL (CUI 13341727)
Cod CPV
71620000-0 · Servicii de analiza (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
10.380 RON
Data publicării
04.03.2024 13:46
Data finalizării
05.03.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.380 RON