Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cisplatina Accord 1mg/ml conc.sol.perf*1fl*10ml
- Număr anunț
- DA20367014
- Autoritate contractantă
- SC RADIOTHERAPY CENTER CLUJ SRL (CUI 29834217)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
- Cod CPV
- 33652100-6 · Antineoplazice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.579,60 RON
- Valoare atribuită
- 1.579,60 RON
- Data publicării
- 17.05.2018 09:04
- Termen limită
- 22.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.05.2018 18:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.579,60 RON
din 1.579,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro