Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Vigamox 5mg/ml sol. pic oft
- Număr anunț
- DA20359384
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRAILA (CUI 4342863)
- Furnizor / câștigător
- EUROPHARM HOLDING SA (CUI RO6567900)
- Cod CPV
- 33662100-9 · Medicamente pentru oftalmologie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 324 RON
- Valoare atribuită
- 324 RON
- Data publicării
- 16.05.2018 12:47
- Termen limită
- 21.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.05.2018 15:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
324 RON
din 324 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro